Onkologia – Zaproszenie

Szanowni Państwo, Koleżanki Koledzy !

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej, VIII Sesji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu Październik miesiąc profilaktyki raka piersi, która odbędzie się w Poznaniu, w czwartek 11. 10. 2007 roku.

Miejscem obrad będzie sala konferencyjna WORLD TRADE CENTER na terenie Targów Poznańskich przy  ul. Bukowskiej 12. Obrady rozpoczną się, jak co roku, o godz. 9.00.

Tematem tegorocznej sesji jest „Nowoczesne leczenie raka piersi”, a z tym wiąże się idea tworzenia ośrodków diagnostyki i leczenia schorzeń gruczołu piersiowego (Breast Cancer Units). Postęp wiedzy na temat biologii raka piersi spowodował rozwój nowych metod diagnostycznych i terapeutycznych oraz zmianę taktyki leczenia w kierunku leczenia skojarzonego, ale przede wszystkim indywidualizowanego. Potrzeba zachowania wysokiej jakości wszystkich etapów – od rozpoznania poprzez leczenie do systematycznej kontroli chorego na raka piersi – stanowi o celowości i konieczności tworzenia systemu specjalistycznych ośrodków (breast units). Wśród wykładowców spotkają Państwo wybitnych specjalistów w dziedzinie onkologii, których wystąpienia uzasadnią potrzebę istnienia takich centrów w Polsce. Współpatronem tegorocznej konferencji jest Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi. Sesji towarzyszyć będzie wystawa firm medycznych i farmaceutycznych.

Zachęcam do wypełnienia znajdującego się na stronie internetowej zgłoszenia udziału w konferencji, co pozwoli organizatorom na przygotowanie certyfikatu, z uwzględnieniem wartości edukacyjnej tego spotkania.

WSTĘP WOLNY